Прес-конференція на тему „Перший Фестиваль думок в Україні пройде у Сєвєродонецьку“

Начало события: 
пятница, 8 сентября, 2017 - 12:00
Организатор: 

Завтра, 8 вересня 2017 року, об 11:00 у Кризовому медіа-центрі „Сіверський Донець“ (пр. Центральний, 54) відбудеться прес-конференція організаторів та учасників „Фестивалю думок“ (російською — „Фестиваль мнений“), що відбудеться у Сєвєродонецьку 9 вересня.

Учасники: організаторки „Фестивалю думок“, координаторки БФ «Восток-SOS» Юлія Красільникова та Юлія Кішенко, координаторка проектів естонської організації «Mondo» Вероніка Свіщ, правозахисник та експерт з мови ненависті Максим Буткевич, головний редактор незалежного інформаційного порталу „Прометей“ Максим Осадчук, політолог Денис Мацола та координатор Кризового медіа центру «Сіверський Донець» Олег Невениця.

На прес-конференції організатори розкажуть, звідки прийшов в Україну формат „Фестивалю думок“, чому він актуальний для Сєвєродонецька, скільки спікерів приїде з різних регіонів та що чекає на відвідувачів фестивалю, крім дискусій.

Спікери фестивалю розкажуть про свої дискусійні панелі. Максим Буткевич — про дискусію „Між пропагандою на благо та правдою на шкоду: як працюють українські ЗМІ в умовах війни“. Максим Осадчук та Денис Мацола — про дискусію „Кооперативи та низові рухи, як форми соціального активізму у Львові“.

„Фестиваль думок“ — це відкрита платформа, що надає кожному можливість висловитись. Нас так багато, і у кожного своя думка. Але часто ми не можемо почути один одного або можемо донести важливість своїх ідей.

Фестиваль націлено на підвищення якості культури спілкування та ведення дискусій. Ми хочемо створити безпечний простір, де ми будемо говорити один з одним, вчитись критично мислити та пропонувати конструктивні рішення.

Організатори фестивалю: Благодійний фонд «Восток-SOS» та громадська організація «Mondo» (Естонія), за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.
Партнери фестивалю: Кризовий медіа центр «Сіверський Донець», Луганська контемпорарі діаспора, фестиваль кіно та урбаністики «86»

Більше про фестиваль: https://www.facebook.com/events/112298806065191/
Контакти організаторів: (050) 956 67 62, (097) 752 65 51