Семінар-тренінг «Трансформація – крок від актора до режисера».

Начало события: 
пятница, 17 ноября, 2017 - 10:30

З 17 по 19 листопада 2017 року в м. Сєвєродонецьку на базі Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру проходитиме семінар-тренінг «Трансформація – крок від актора до режисера». Організатори заходу – Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр спільно з Національною спілкою театральних діячів України. Учасники – актори та режисери, провідні театральні діячі з майже десяти міст України.
Мета проведення семінару в тому, щоб повернувшись на місце, учасники, які протягом кількох днів обмінювалися думками, досвідом, знаннями, продовжили процес реанімації та прищеплення нового українському театру в своїх містах.
У форматі лекцій та дискусій, майстер класів і живого спілкування учасники заходу зустрінуться із заслуженим артистом України, артистом Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Тарасом  Жирком, кандидатом мистецтвознавства, доцентом Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва Анною Липківською, доцентом кафедри сценічної мови Національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого Тетяною Кобзар, художнім керівником Луганського українського театру заслуженим діячем мистецтв України Володимиром Московченком та іншими представниками театрів України, які долучаться до програми семінару. Гості також зможуть переглянути дві вистави театру: реп-бурлеск «Конотопська відьма» за Г. Квіткою-Основ’яненком, який нещодавно вийшов прем’єрою в постановці В. Московченка та пластичну драму-піар «Легені» Д. Макміллана, що увійшла до четвірки переможців фестивалю «Taking the Stage-2016» British Council Ukraine, в постановці Є. Мерзлякова.

17 листопада 2017 року о 10:30 в приміщенні Луганського українського театру (м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 21) розпочнеться Прес-конференція за участю організаторів та учасників Семінару-тренінгу.