Прес-конференція з Павлом Лисянським, директором громадської організації «Східна правозахисна група» й лауреатом Німецько-Французької премії з прав людини та верховенства права

Начало события: 
понедельник, 12 февраля, 2018 - 11:00
Организатор: 

У грудні 2017 року уродженцю Донбасу Павлу Лисянському було присуджено Німецько-Французьку премію з прав людини та верховенства права. Директор громадської організації «Східна правозахисна група», який обстоює права людини в містах і населених пунктах, розташованих поблизу лінії розмежування на сході України, став першим українцем, котрий отримав цю нагороду.

12 лютого 2018 року об 11:00 у Кризовому медіа-центрі "Сіверський Донець" (за адресою: м.Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54) на прес-конференції Павло Лисянський представить результати проекту «Ефективний алгоритм лобіювання та механізм захисту прав людини на територіях, постраждалих внаслідок конфлікту поблизу лінії розмежування», який був підтриманий Федеративною Республікою Німеччина. Крім цього, Павло Лисянський представить аналіз судової системи в так званій "Луганській народній республіці", а також звіт про долю полонених там. Також спікера на конференції будуть Голова громадської організації "Східноукраїнський комітет захисту прав людини" - Віталій Попович та Голова громадської організації "Лисичанська правозахисна група" - Ніколаєвська Владислава.

Щиро запрошуємо журналістів на цю прес-конференцію.