Публічна дискусія «Чим живуть мешканці тимчасово неконтрольованих територій Донбасу?»
Шановні колеги!
запрошуємо Вас на публічну дискусію
«Чим живуть мешканці тимчасово неконтрольованих територій Донбасу?»
що відбудеться у четвер, 31 травня 2018 р., з 11:00 до 13:00 в приміщенні Кризового медіа-центру «Сіверський Донець» (м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 54)
Організатор: Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за сприяння Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II)
Запрошені до участі:
- Петро Бурковський – завідувач відділу розвитку політичних систем Національного інституту стратегічних досліджень (НІСД)
- Олексій Гарань – науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, професор політології НаУКМА
- Руслан Кермач – політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва
- Валентин Краснопьоров – координатор руху «Сильні громади»
- Світлана Чернецька – комунікаційний менеджер Фонду «Демократичні ініціативи»
Питання до обговорення:
- Як конфлікт позначився на стосунках та комунікації між родичами, близькими та друзями, що опинились по різні боки лінії розмежування на Донбасі?
- Як змінилось життя мешканців неконтрольованої Україною частини Донбасу за останні чотири роки? Чи змінилось їхнє сприйняття конфлікту?
- Що хвилює громадян, які опинились на неконтрольованій території Донецької та Луганської областей? Які питання та проблеми вони обговорюють?
- З яких джерел мешканці т.зв. «ДНР/ЛНР» отримують інформацію про ситуацію в «республіках» та в Україні? Якими джерелам інформації довіряють, а яким – ні?
- Уявлення про майбутнє: чого очікують люди, що живуть в «республіках» від найближчого та більш віддаленого майбутнього?
- Як краще вибудовувати комунікацію з непідконтрольними територіями Донбасу? Оцінки та рекомендації експертів.
Під час публічного обговорення Ви отримаєте копію аналітичного звіту, підготовленого Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за результатами фокус-групових дискусій, що проводились в лютому 2018 року в містах Донецької (Миколаївка, Мирноград, Покровськ, Слов’янськ) та Луганської (Рубіжне, Сватове, Сєвєродонецьк, Старобільськ) областей. Дослідження було проведено за підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).