ТутСтуд News

Начало события: 
пятница, 17 ноября, 2017 - 17:15

Вони були звичайними школярами: гуляли до дев’ятої вечора, носили та вовняні шкарпетки і навіть не замислювались про значення слів «приготування» та «прибирання». Але рано чи пізно це повинно було статися. Вони стали студентами. Що буде далі? Купа питань і не однієї відповіді…

«Студент із двомісячним стажем»
Не спати ніч, готуючись до пари. Приїхати о восьмій ранку, не заснувши в маршрутці. Вистояти величезну чергу в буфет. Знов не заснути. Пережити ще пару лекцій, а потім ще пару…, пару десятків лекцій і ось виснажений, вичавлений, але вільний ти повертаєшся додому з почуттям, що ти вже студент
Спочатку кожного з нас відвідувало почуття страху, невпевненості перед чимось новим, ще невідомим. Але усвідомлення того, що ти вже є студентом прийшло так само швидко, як зникли наші страхи та побоювання.
Життя в університеті-це максимум цікавої та корисної інформації, активне студентське життя, проведення різноманітних тренінгів та конференцій. А ще це хороша можливість навчитися за десять хвилин до пари влізти в забиту людьми маршрутку та доїхати з одного кінця міста у інший. Це можливість навчитися конспектувати лекції швидше, чим принтер на першому поверсі надрукує лист із текстом. Можливість навчитися міняти пасту в ручці до того, як викладач промовить наступне слово.
Так, це студентське життя і воно нелегке, але цікаве і двох місяці вистачило сповна для усвідомлення того, що це саме той момент, коли треба дорослішати та самостійно будувати подальше життя, відповідаючи за свої вчинки.
Ми пишаємося тим, що стали студентами, хоч, поки що, з двомісячним стажем.

Раздел: