КМЦ "Северский Донец"

Презентація інформаційної кампанії «Я – ГРОМАДА!»

Начало события: 
17 Окт 2017 - 10:00

Шановні журналісти!
Програма розвитку ООН має честь запросити вас на презентацію інформаційної кампанії «Я – ГРОМАДА!» щодо проведення реформи децентралізації в Луганській та Донецькій областях. Захід відбудеться у вівторок, 17 жовтня о 10:00, у м. Сєвєродонецьк (пр. Центральний, 54, Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець»).
Ініціативу з підтримки реформи децентралізації реалізує Програма розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу та у партнерстві з Урядом України.

Прес-конференція організаторів балету «Життя»

Начало события: 
7 Окт 2017 - 11:00

В суботу, 7 жовтня 2017 року, об 11:00, в Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» (за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54) відбудеться прес-конференція організаторів балету «Життя».
Балет «Життя» представить проект «Ремінісценції.UA» – це десять новел, у яких артисти розказують частину історії українського народу, що призвела до нинішньої ситуації.

Тренинг для северодонецких велоактивистов

29 августа 2017 в Кризисном медиа-центре «Северский Донец» состоялся тренинг для северодонецких велоактивистов по адвокации собственных интересов.
Целевой аудиторией тренинга стали лидеры активистской группы, продвигающие велосипедный транспорт в нашем городе и желающие углубить свои знания и навыки по теме планирования и лоббирования велосипедной инфраструктуры.

Презентація інформаційного ресурсу «Мапа пам'яті» щодо загиблих у ході збройного конфлікту.

Начало события: 
25 Сен 2017 - 14:00

25 вересня 2017 у приміщенні Кризового медіа-центру «Сіверський Донець »(м. Сєвродонецьк, пр-т Центральній, 54) о 14:00 відбудеться презентація ресурсу «Мапа Пам’яті» щодо загиблих у ході збройного конфлікту.

Створена УГСПЛ у 2017 р. інтерактивна «Мапа пам’яті» (http://memorialmap.org/) -  це сучасний ресурс, який зібрав та візуалізував інформацію про близько 10 тис. загиблих, в т.ч. і з боку ДНР/ЛНР. Результатом роботи мають стати механізми ідентифікації та меморизації жертв як перший крок до примирення та об’єктивного висвітлення подій.

Пресс-конференция по случаю начала реализации проекта "Громада замовляє зміни"

12 сентября в КМЦ «Северский Донец» состоялась пресс-конференция по случаю начала реализации проекта «Громада замовляє зміни». Спикером пресс-конференции выступила руководитель проекта - Валентина Петровна Агафонова.

Прес-конференція з нагоди початку реалізації проекту "Громада замовляє зміни"

Начало события: 
12 Сен 2017 - 14:00

Завтра, 12 вересня 2017 року, о 14:00 відбудеться прес-конференція з нагоди початку реалізації проекту "Громада замовляє зміни".
Мета проекту: Налагодження діалогу між мешканцями Сєвєродонецька та міською владою заради врахування думок та пропозицій громадян в програмах та бюджеті Сєвєродонецька шляхом проведення інформаційної кампанії, спрямованої на формування нової свідомості небайдужого мешканця міста та організації соціологічного дослідження з визначення думок та потреб городян.


Спікер: Агафонова Валентина Петрівна - керівник проекту.

Презентація на тему: «Відкриття спецкласу робочого ФК «Луганочка-Спартак»

Начало события: 
8 Сен 2017 - 09:30

Завтра, 8 вересня 2017 року, о 9:30 у Кризовому медіа-центрі "Сіверський Донець" (за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54) відбудеться презентація на тему: «Відкриття спецкласу робочого ФК «Луганочка-Спартак».
Вперше у Сєвєродонецьку відкрито спецклас жіночого футболу!
Спікери: Нікішин Микола Михайлович – президент футбольної асоціації жінок Луганської області; Сердечний Володимир Владиславович – тренер спецкласу з жіночого футболу ФК «Луганочка-Спартак».
Спікери розкриють такі питання:

Перша зустріч робочої групи з організації Дня пам'яті загиблих в Іловайському котлі

Начало события: 
17 Июл 2017 - 15:00

Сьогодні, 15 липня 2017 року, о 15:00 відбедеться перша зустріч робочої групи щодо організації Дня пам'яті загиблих в Іловайському котлі в 2014 році, який відбудеться 29 серпня 2017 року.

Презентация проекта по картированию громад города Северодонецка

11 июля в Кризисном медиа-центре "Северский Донец" состоялась презентация проекта по картированию громад г. Северодонецка.

Показ фильма "Процесс. Российское государство против Олега Сенцова" ко дню рождения Олега Сенцова

13 июля 2017 на платформе Кризисного медиа-центра "Северский Донец" состоялся показ фильма "Процесс. Российское государство против Олега Сенцова" ко дню рождения Олега Сенцова.