КМЦ "Северский Донец"

Юбилейный «Чилдрен Кинофест» в Северодонецке

С 25-го мая по 4-е июня 2018-го года в Северодонецке состоялся 5-й юбилейный фестиваль искусства кино для детей и подростков «Чилдрен Кинофест». Кинофестиваль проходит в Луганской области уже второй раз и прививает любовь зрителей, как и к новейшим европейским лентам, так и к мировой киноклассике.

Общественная безопасность через внедрение программ восстановительного правосудия

С 16 по 18 мая в ГК «Прилесное» г.. Кременная, был проведён семинар «Идеи, принципы проведения программ восстановительного правосудия.

Эколог: Из-за затопления шахт Украину может ждать новая волна беженцев

Эколог организации «Екологія-Право-Людина» Алексей Василюк на пресс-конференции в Северодонецке рассказал о том, как боевые действия сказались на окружающей среде Донецкой и Луганской областей.

По словам Василюка, самая большая опасность исходит от затопления шахт.

Как в Боровском праздник слепили

Шестиклассницы Ангелинка Пахвалий и Медина Чегорко из Боровской школы рассказали мне, почему в этот день, хотя он и выходной, встали пораньше:

- Чтобы успеть порепетировать в клубе танец на Масленицу, поучаствовать в мастер-классе по лепке вареников, а потом - выступить в праздничном концерте.

- Танец хоть красивый?

- У нас в Боровском все красивое!

ТутСтуд News

Вони були звичайними школярами: гуляли до дев’ятої вечора, носили та вовняні шкарпетки і навіть не замислювались про значення слів «приготування» та «прибирання». Але рано чи пізно це повинно було статися. Вони стали студентами. Що буде далі? Купа питань і не однієї відповіді…

«Студент із двомісячним стажем»

Прес-конференція на тему «Результати партії «БПП «Солідарність» на виборах в 4-х ОТГ на Луганщині 29 жовтня 2017"

Начало события: 
31 Окт 2017 - 16:00

ДО УВАГИ ЗМІ!
Завтра, 31 жовтня 2017 року, відбудеться прес-конференція на тему «Результати партії «БПП «Солідарність» на виборах в 4-х ОТГ на Луганщині 29 жовтня 2017 року» за участі керівника Секретаріату Луганської ТОП «БПП «Солідарність» партії Олексій Кисельов, переможці на виборах від партії «БПП «Солідарність» кандидати на посаду голів ОТГ Мирослава Ляшенко, Віталій Жувако та Віталій Росляк.
Початок прес-конференції – о 16:00.
Адреса – кризовий медіа центр «Сіверський Донець», пр. Центральний, 54, м. Сєвєродонецьк.

Звіт начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області

Начало события: 
24 Окт 2017 - 15:00

24 жовтня о 15:00 в приміщенні Сєвєродонецького кризового медіа-центру «Сіверський Донець» (м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54) відбудеться звіт начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області генерала поліції 3-го рангу Сергія Коміссарова про результати діяльності ГУНП в Луганській області за 9 місяців.


Відділ комунікації поліції Луганській області

Підсумкова прес-конференція з нагоди закінчення реалізації проекту "Громада замовляє зміни"

Начало события: 
26 Окт 2017 - 13:00

У четвер, 26 жовтня 2017 року, о 13:00 відбудеться прес-конференція з нагоди закінчення реалізації проекту "Громада замовляє зміни".

Добра якість життя міста та регіону неможлива без обґрунтованої політики розвитку, за якої рішення приймаються не на основі суб’єктивних побажань і приватних інтересів керівників, а на основі аналізу ситуацій, думок та потреб громадян.

Презентація інформаційної кампанії «Я – ГРОМАДА!»

Начало события: 
17 Окт 2017 - 10:00

Шановні журналісти!
Програма розвитку ООН має честь запросити вас на презентацію інформаційної кампанії «Я – ГРОМАДА!» щодо проведення реформи децентралізації в Луганській та Донецькій областях. Захід відбудеться у вівторок, 17 жовтня о 10:00, у м. Сєвєродонецьк (пр. Центральний, 54, Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець»).
Ініціативу з підтримки реформи децентралізації реалізує Програма розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу та у партнерстві з Урядом України.

Прес-конференція організаторів балету «Життя»

Начало события: 
7 Окт 2017 - 11:00

В суботу, 7 жовтня 2017 року, об 11:00, в Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» (за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54) відбудеться прес-конференція організаторів балету «Життя».
Балет «Життя» представить проект «Ремінісценції.UA» – це десять новел, у яких артисти розказують частину історії українського народу, що призвела до нинішньої ситуації.