Проект «До сталого розвитку Сєвєродонецької об’єднаної громади через лідерство, діалог та співпрацю». Крок 4

Начало события: 
пятница, 23 марта, 2018 - 14:00

23 березня 2018 року в 14-00 в селі Чабанівка відбудеться чергова фокус-група з мешканцями с. Чабанівка, Гаврилівка, Нижній  Суходол, Пурдовка та Олександрівка по оцінці лідерського потенціалу громад, які прагнуть створити об’єднану громаду з центром в місті Сєвєродонецьк.
Захід відбудеться в рамках проекту «До сталого розвитку Сєвєродонецької об’єднаної громади через лідерство, діалог та співпрацю», що впроваджується громадською організацією «Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець». Проект реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
До участі запрошені активні мешканці села – представники місцевого самоврядування, формальні та неформальні місцеві лідери, у тому числі компетентні молоді люди.
Метою фокус-групи є ідентифікація локальних лідерів та визначення їх думок щодо процесу добровільного об’єднання громад заради забезпечення сталого розвитку майбутньої об’єднаної громади.
В ході проведення фокус-групи планується виконати наступні завдання:
встановити наявність знань та уявлень у мешканців села щодо реформи децентралізації
визначити очікування та ідеї громадян щодо бачення майбутнього розвитку об’єднаної громади
ідентифікувати думки громадян про те, хто є лідерами їх громади, які будуть долучені до розробки паспорту ресурсної бази
сформулювати теми для переговорів щодо складних питань об’єднання
В рамках проекту планується проведення шести подібних фокус-груп з представниками всіх населених пунктів, які означили своє прагнення щодо створення Сєвєродонецької об’єднаної територіальної громади. А на сьогоднішній день це наступні населенні пункти: село Єпіфанівка  Єпіфанівської сільської ради,  село  Боровеньки Боровеньської  сільської ради Кремінського району, села Чабановка, Гавриловка, Нижній Суходол, Пурдовка та Олександрівка Чабанівської сільської ради, село Смолянинове Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району,  селища Борівське, села Боброве  та Осколонівка Борівської селищної ради, селища Сиротине, Воронове та Метьолкіне Сиротинської селищної ради.
Команда Кризового медіа-центру «Сіверський Донець» сподівається, що в результаті проведення запланованої фокус-групи 23 березня 2018 буде привернута увага мешканців с. Чабанівка, Гаврилівка, Нижній  Суходол, Пурдовка та Олександрівка до питань формування довгострокової стратегії розвитку нової ОТГ  та забезпечення  сталості її розвитку.
Додаткову інформацію щодо впровадження проекту «До сталого розвитку Сєвєродонецької об’єднаної громади через лідерство, діалог та співпрацю» можна отримати у керівниці проекту Янни Кравцової, 0505933785, sdcrisis@ukr.net