Тренінг для представників селищ та активних мешканців Сєвєродонецька, які прагнуть створити об’єднану громаду

Начало события: 
среда, 18 апреля, 2018 - 09:00

18 квітня 2018 року в Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» відбудеться одноденний тренінг для представників селищ та активних мешканців Сєвєродонецька, які прагнуть створити об’єднану громаду з центром в місті Сєвєродонецьк. Кількість осіб, запрошених на навчання – 20.
Захід відбудеться в рамках проекту «До сталого розвитку Сєвєродонецької об’єднаної громади через лідерство, діалог та співпрацю», що впроваджується громадською організацією «Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець». Проект реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
До участі запрошені представники місцевого самоврядування Сєвєродонецька, Борівської селищної ради, Смолянинівської селищної ради, Боровеньської, Єпіфанівської та Чабанівської селищних рад, активні мешканці громад.
В ході проведення навчання планується:
- Що таке децентралізація в українському вимірі і чому вона необхідна?
- Законодавство щодо децентралізації: База та останні зміни.
- Місцеве самоврядування та децентралізація в Європі: досвід шляху до заможності громад.
- Створення ОТГ : порядок дії
- Ресурси місцевого самоврядування як основа спроможності територіальної громади
- Співробітництво територіальних громад, можливості та особливості
- Адвокація. Вплив мешканців громади на створення ОТГ.
- Підсумковий тест, вручення сертифікатів.
Додаткову інформацію щодо впровадження проекту «До сталого розвитку Сєвєродонецької об’єднаної громади через лідерство, діалог та співпрацю» можна отримати у керівниці проекту Янни Кравцової, 0505933785, sdcrisis@ukr.net