Тренінг «Механізми громадського контролю зі сторони батьківських комітетів за якістю дитячого харчування»

Начало события: 
суббота, 31 марта, 2018 - 12:00

Культура здорового харчування підлітків і дітей в будь-якому суспільстві в будь-яких економічних і політичних умовах є актуальною проблемою і предметом першочергової уваги, оскільки цей чинник у значній мірі визначає майбутнє країни, генофонд нації. Здоров’я дітей – основа здоров’я майбутніх поколінь.
Тому постала необхідність посилення роботи щодо дотримання норм харчування дітей шкільного віку, сприяння організації безпечного та якісного харчування у навчальних закладах Сєвєродонецька.
Але ж кому, як не батькам, краще знати, яке харчування потрібне їхній дитині. Батьків цікавить багато аспектів: смак їжі, санітарний стан, вартість закуплених продуктів, тощо. Також відповідний інтерес є і до більш поглиблених питань, а саме: норми закладки продуктів харчування і продовольчої сировини, вихід готової продукції, строки зберігання та реалізації продукції, сервірування столів, графіки харчування, культура харчування учнів, обсяг відходів їжі.
Саме тому, команда Кризового медіа-центру «Сіверський Донець» запрошує небайдужих та відповідальних батьків сєвєродонецьких школярів до участі в тренінгу «Механізми громадського контролю зі сторони батьківських комітетів за якістю дитячого харчування».
Тренінг відбудеться 31 березня 2018 року в 12:00. Орієнтовна тривалість заходу – 4 години. Організатори забезпечують кава-паузу та інформаційні матеріали. Участь в заході безкоштовна. Для участі в тренінгу потрібно зареєструватися за телефонами 0997144665, 0964121063.
В якості тренерів запрошені члени громадської організації «Благосвіт» (місто Харків), яка об’єднує батьків, що прагнуть  до забезпечення високого рівня надання послуг у закладах освіти. Небайдужі батьки почали вивчати закони, законодавчі акти та постанови та наводити лад у системі освіти свого міста. ГО «Благосвіт» входить до Харківської Реформаторської Коаліції, яка є осередком Реанімаційного Пакету Реформ. А також є членом Всеукраїнської Коаліції Батьків. Безпосередньо від ГО «Благосвіт» тренінг проведуть:
Катерина Святець – голова ГО «Благосвіт», яка більше трьох років вивчає закони та норми системи освіти, має досвід адвокаційних кампаній, проведення тренінгів та семінарів для батьків, а також досвід конструктивного спілкування з посадовцями та ЗМІ.
Костянтин Карелов – правозахисник, адвокат, керівник юридичної компанії. Бере активну участь у заходах з вдосконалення освітнього процесу у школах. Є рецензентом підручника з правознавства за 9 клас видавництва «Ранок».
Також в якості експерта до участі в тренінгу запрошений Олександр Семененко, Independent Consultant for Natures Sunshine Products, який надасть учасникам корисну інформацію щодо принципів організації здорового харчування дітей та підлітків.
Важливим фактором є те, що керівництво КП «Комбінат шкільного харчування» висловило готовність до співпраці заради зростання рівня задоволеності їх послугами дітей та батьків Сєвєродонецька. До тренінгу долучяться фахівці підприємства, які поділяться тонкощами організації саме шкільного харчування та нададуть відповіді на запитання батьків.
Команда Кризового медіа-центру «Сіверський Донець» впевнена, що лише спільними зусиллями можна вирішити питання по забезпеченню школярів міста раціональним, якісним та безпечним харчуванням.


Тренінг відбудеться в рамках ініціативи «Шкільне харчування – під контроль батьків», яка впроваджується ГО «Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець» в рамках проекту "Громадський пояс Донбасу", який реалізується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС.