Фотовиставка «Твої жінки, Луганщина, твоя гордість та краса» у рамках проекту «Посилення правової спроможності жінок у Луганській області»

Начало события: 
пятница, 28 декабря, 2018 - 13:00
Организатор: 

28 грудня в м. Сєвєродонецьк відбудеться фотовиставка ««Твої жінки, Луганщина, твоя гордість та краса». Фото були зроблені в рамках проекту ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» «Посилення правової спроможності жінок у Луганській області», що реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».
Всього для виставки підготовлено близько 100 фотографій. Автори фото – Христина Лі та заслужений журналіст України Володимир Лермонтов.
Виставкові експозиції розкажуть про акції та заходи, які були проведені у рамках проекту, а саме – круглі столи, тренінги та прес-конференції. Ви також дізнаєтесь про героїнь проекту, про їх роботу та життєвий шлях. Про них  були підготовлені публікації у місцевих медіа.


Серед героїнь – жінки-поліцейські та громадські активістки, експертки з гендерних питань та жінки-підприємці, жінка-психолог та жінка – голова громадської ради при Рубіжанській міській раді, жінки-волонтери та жінки-депутати. Це різні жінки, але всіх їх об’єднує активна громадська позиція,  патріотизм та високий рівень професіоналізму. 

Місце проведення: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний 54, приміщення «Кризового медіа-центру «Сіверський Донець»
Дата проведення — 28 грудня 2018 року, початок о 13.00.
Учасники заходу — представники  Головного управління Національної поліції в Луганській області, представники органів влади, депутати міських рад та громадські активісти, експерти  у сфері гендерних питань, освітяни, журналісти та місцеві  мешканці.
Контактна особа — Максим Данильченко, представник громадської організації «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії».


Контактний телефон та електрона адреса — 099-064-96-54, scrukr@gmail.com 
Фотовиставка «Твої жінки, Луганщина, твоя гордість та краса» проводиться  в рамках проекту  ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» «Посилення правової спроможності жінок у Луганській області», що реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».