На фінішній прямій: що пропонують кандидати?

Начало события: 
понедельник, 15 апреля, 2019 - 13:00

На фінішній прямій: що пропонують кандидати?

У Сєвєродонецьку, 15 квітня, о 13:00, у Кризовому медіацентрі "Сіверський донець" (пр. Центральний 54) ГО “Центр UA” презентуватиме результати аналізу передвиборчих програм кандидатів у президенти, які вийшли у другий тур. 

За президентське крісло у другому турі боротимуться два кандидати - Петро Порошенко та Володимир Зеленський. Аби зробити раціональний та виважений вибір, варто ознайомитися з їхніми обіцянками з офіційних документів - передвиборчих програм. Саме тому аналітики ГО  “Центр UA” дослідили позиції кандидатів у ключових сферах політики, які належать до компетенцій президента. Зокрема, у сфері національної безпеки та оборони, зовнішньополітичної діяльності, розподілу владних повноважень, прав людини та внутрішньої політики.

Підтримуючи одного з кандидатів, виборці підписуються під його програмним документом щодо змін у країни на найближчі 5 років. Тому знати те, що пропонує потенційний переможець президентських перегонів - необхідний мінімум кожного відповідального виборця.


За додатковою інформацією звертайтесь до Леоніда Сітченка  телефоном 0956386971 чи на e-mail leonid.sitchenko@gmail.com.