Активісти Благодійного фонду "Восток-SOS" балотуються до Верховної Ради

Начало события: 
пятница, 14 июня, 2019 - 12:00

Запрошуємо на зустріч з активістами та правозахисниками Костянтином Рєуцьким і Євгеном Васильєвим, які висувають свої кандидатури на вибори до парламенту на 112 та 113 виборчих округах.
Чому громадські діячі вирішили спробувати себе у політиці? Як планують протистояти підкупу виборців та іншому свавіллю з боку ексрегіоналів? Що обіцяють зробити для Луганської області?
На ці та інші питання Костянтин та Євген відповідатимуть уже завтра.
Коли: 14 червня, 12:00
Де: Кризовий медіа-центр “Сіверський Донець”, просп. Центральний 54
“Ми йдемо до Верховної Ради тому, що багато проблем, які породила війна та політична монополія попередньої регіональної влади, неможливо розв'язати, не змінивши законодавства. Ми йдемо до парламенту тому, що добре знаємо проблеми регіону, знаємо шляхи їх розв'язання, вміємо писати та просувати закони. Ще одна наша мета - не допустити реваншу тих, хто два десятиріччя, знаходячись "у керма", цинічно грабував Луганщину”, - йдеться у публічній заяві фонду.
Кандидати від “Восток-SOS”:
- Іветта Кузьміна, психолог, співзасновниця "Восток-SOS" - 107 виборчий округ.
- Євген Васильєв, голова Ради "Восток-SOS" - 112 виборчий округ.
- Костянтин Рєуцький, журналіст, співзасновник "Восток-SOS" - 113 виборчий округ.
Волонтерська ініціатива "Восток-SOS", яка пізніше стала благодійним фондом, виникла зусиллями активістів з Луганська та Криму. Допомагаючи постраждалим від російської гібридної агресії, фонд за 5 років обробив понад 400 000 звернень. Мобільні команди організації проїхали близько пів мільйона кілометрів, неодноразово відвідали майже всі населені пункти, постраждалі від бойових дій, та доставили туди сотні тонн гуманітарних вантажів, паралельно надаючи правову та психологічну підтримку жертвам конфлікту.
Наразі фонд шукає волонтерів і збирає кошти на грошову заставу, яку необхідно внести для реєстрації кандидатів, що загалом для трьох осіб складає 126 000 грн.
Контакти штабу фонду: +380 50 803 59 63, obyrai@vostok-sos.org