Прес-конференція доктора Тарек Аль-Алуві (Туніс)

Начало события: 
пятница, 18 декабря, 2020 - 12:00

18 грудня о 12:00 у Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» відбудеться прес-конференція присвячена унікальній для Луганщини події - встановленню меморіальних дошок на честь класиків світової літератури, туніського поета Абуль-Касіма аш-Шаббі у місті Сватове та Мухаммада Ікбала в Старобільську.
Розширення горизонтів міжнародної співпраці, налагодження міцних горизонтальних зв'язків із суспільствами інших, дружніх по відношенню до України, країн - це важлива складова подолання колоніального спадку, додатковий важливий фактор протидії гібридній російській агресії проти України, можливість додаткового ефективного донесення правди про події в Україні, про боротьбу українського народу за незалежність за кордоном. Саме з такою метою і в такому контексті відбувається відкриття зазначених меморіальних дошок. Однак, слід розуміти, що культурний обмін, якщо він відбувається систематично, призводить до зміцнення й економічних зв'язків та стосунків. Про це йтиметься на прес-конференції.
Також буде презентовано дві нові громадські організації, зареєстровані на Луганщині – «Товариство українсько-туніської дружби Аль-Фаджр Аль-Джадід» та «Товариство українсько-пакистанської дружби Банг-е дара».
Учасники заходу:
- голова Туніської діаспори в Україні доктор Тарек Аль-Алуві,
- голова правління ГО "Українська Ініціатива" Юрій Косенко,
- керівник осередку ГО "Українська Ініціатива" в Луганській області Олег Якубов.
Долучитись до прес-конференції можна на нашому ютуб-каналі https://www.youtube.com/c/SiverskyDonec
У разі виникнення організаційних питань телефонуйте за номером 0997144665 (Сергій П’ятниця)