Призери "Кубка Донбаса"

Начало события:
Субота, 1 Червень, 2019 - 10:00

Призери «Кубка Донбасу»
1-2 червня 2019 року в місті Курахове, Донецької області, СК "Олімпійський", відбувся відкритий турнір з кікбоксингу WAKO - "Кубок Донбасу", серед юнаків, юніорів та дорослих в розділах: фул-контакт, лоу-кік, К- 1. В якому взяли участь 200 бійців, більш ніж з 17 міст України. Наші спортсмени показали видовищні бої і гідні результати, завоювавши 28 комплектів медалей (14-золото, 12-срібло, 2-бронза). Свої високі досягнення в турнірі команда бійців приурочила до Дня Луганській області.

Найменшому чемпіону команди - Оскару Медведєву (м.Лисичанськ) - 10 років, найстаршому-Антону Дьяченко (м.Сєвєродонецьк) - 32 роки. В єдиній номінації турніру - за "волю" до перемоги був нагороджений - Олександр Ткаченко, боєць з міста Лисичанськ (17 років). Також чемпіонами кубка стали: Володимир Хурт, Тішкін Данило, Юпатов Руслан, Костянтин Колтаков, Дмитро Жеваго, Тютюник Данило, Кузнецов Михайло, Внуков Максим, Бєлінський Олександр, Пасічник Микита. У загальнокомандному заліку сорев-нований, за кількістю медалей Луганська область посіла почесне друге місце, поступившись лише Донецькій області.

Керівництво - почесний президент федерації кікбоксингу WAKO в Луганській області - Леонід Березинський і президент федерації кікбоксингу WAKO в Луганській області - Ігор Панов, були нагороджені подякою за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, активну участь в популяризації кікбоксингу в Україні. Луганські кікбоксери в черговий раз показали професіоналізм та волю до перемоги. Попереду, хлопців чекають літні збори і підготовка до чемпіонату України.

Від щирого серця вітаємо молодих лідерів з перемогою і бажаємо подальших видатних успіхів у спорті !!!