Публічна лекція на тему: «Громадяни проти ям. Як змінити стан доріг?»

Начало события: 
Tuesday, 19 September, 2017 - 17:30
Организатор: 

Публічна лекція на тему: «Громадяни проти ям. Як змінити стан доріг?»
У вівторок, 19 вересня, у Сєвєродонецьку відбудеться публічна лекція на тему: «Громадяни проти ям. Як змінити стан доріг?». Під час заходу також буде представлена концепція клубу “Ефективне місто”.
Спікери:
Валентин Краснопьоров - координатор руху “Сильні громади”;
Марія Бубнова - підприємець, активіст, ініціатор успішного вирішення проблеми неякісних доріг у м. Маріуполь;
Тетяна Бондаренко - координатор руху “Сильні громади” у м. Сєвєродонецьк.
Це одна з лекцій в рамках реалізації проекту “Ефективне місто” за ініціативи руху “Сильні громади” ГО “Центр UA” та ГО “Студена”.
Вирішення проблеми неякісних доріг тісно пов’язано із контролем з боку активних громадян за виконанням ремонтних робіт. Приклади Лиману, Маріуполя та Часів Яру чітко показують, що після того, як активісти звертають увагу на проблему, її починають вирішувати.
Марія Бубнова, яка була ініціатором успішної кампанії із вирішення проблеми неякісних доріг у своєму місті, представить успішний досвід дієвого розв’язання цієї проблеми на прикладі Маріуполя, Лиману та Часів Яру, для впровадження успішних практик у Сєвєродонецьку.
Крім того, координатор руху “Сильні громади” Валентин Краснопьоров під час лекції представить проект “Ефективне місто”, а також створення однойменного клубу.
До кінця року клуб “Ефективне місто” працюватиме у Сєвєродонцьку над розробкою концепції вирішення проблеми неякісних доріг у місті.
Проект реалізовується в рамках Ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Час проведення: 17.30 – 19.30
Місце проведення: Кризовий медіа центр "Сіверський Донець", проспект Центральний, 54

До участі запрошуємо громадських активістів, представників громадських організацій, місцевих осередків політичних партій, представників засобів масової інформації, органів державної влади та місцевого самоврядування.
Додаткова інформація: 050-422-52-13 Тетяна Бондаренко gromady.dn.ua
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Це дослідження було представлене рухом “Сильні громади” ГО “Центр UA” та ГО “Студена” в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю руху “Сильні громади” ГО “Центр UA” та ГО “Студена” та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Подробиці заходу можна дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/events/1624603097584135/?acontext=%7B%22action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22bookmarks%22%2C%22surface%22%3A%22bookmarks_menu%22%2C%22extra_data%22%3A%22[]%22%7D%2C%7B%22surface%22%3A%22dashboard%22%2C%22mechanism%22%3A%22calendar_tab_event%22%2C%22extra_data%22%3A%22[]%22%7D]%2C%22ref%22%3A46%2C%22source%22%3A2%7D