Презентація проекту «Ефективна медицина Сєвєродонецьку» Руху «Сильні громади» ГО «Центр UA»

Начало события: 
Tuesday, 27 November, 2018 - 16:30
Организатор: 

У вівторок, 27 листопада в Кризовому медіа центрі «Сіверський Донець» відбудеться презентація проекту «Ефективна медицина Сєвєродонецьку» Руху «Сильні громади» ГО «Центр UA»


Мешканці Сєвєродонецька, як і інші українці, регулярно звертаються до аптек та лікарень. Саме зараз сфера охорони здоров'я нашого міста активно змінюється, реформується. Усі громадяни зацікавлені в тому, щоб отримувати якісний медичний сервіс. Але нас, тих хто готовий докладати зусиль для поліпшення ситуації, не так багато. Давайте об'єднаймо наші зусилля, щоб зробити сферу охорони здоров'я нашого міста кращою! Разом ми будемо працювати над:
• покращенням доступу громадян до ліків;
• слідкувати за впровадженням медичної реформи та рішень e-health (електронної медицини) у Сєвєродонецьку;
• тримати руку на пульсі кампанії з підписання декларацій, адже від цього залежить рівень фінансування наших медичних закладів;
• Шукати рішення, які можуть поліпшити якість охорони здоров'я у нашому місті. Долучайтесь самі й запрошуйте друзів та однодумців до нашої спільноти!
Вже зараз у 13 містах проекту створені та діють Facebook-спільноти, в яких громадяни визначають проблеми, обговорюють їх, планують заходи з вирішення проблем та залучають відповідальних посадовців та фахівців. Досвід показує: коли активні громадяни прагнуть змін і працюють над їх втіленням – вони часто досягають успіху.
Час проведення: 16.30 – 17.30
Місце проведення: Кризовий медіа центр "Сіверський Донець", проспект Центральний, 54
До участі запрошуємо громадських активістів, представників громадських організацій, місцевих осередків політичних партій, представників засобів масової інформації, органів державної влади та місцевого самоврядування.
Додаткова інформація: 050-422-52-13 Тетяна Бондаренко gromady.dn.ua

Цей проект реалізується рухом “Сильні громади” ГО “Центр UA в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю “Сильні громади” ГО “Центр UA  та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.