Молодь з усієї країни завітає до Сєвєродонецька із вертепом

Начало события: 
Monday, 13 January, 2020 - 16:30
Организатор: 

13 січня о 16:30 студенти та ментори маріупольського осередку Української академії лідерства проведуть різдвяний вертеп у Сєвєродонецьку (в Кризовому медіа-центрі "Сіверський Донець", проспект Центральний, 54) та обміняються українськими різдвяними традиціями із Луганщиною. 

Із вертепними виступами їдуть представники зі Львова, Луцька, Харкова, Житомира, Запоріжжя, Києва – загалом із 14 областей України. «Люди з різних регіонів України мають свої яскраві культурні особливості, і національні традиції можуть бути тим клеєм, що об’єднує нас. Україн-ська академія лідерства вже четвертий рік поспіль відправляється в Донецьку та Луганську область, щоб приносити дух Різдва та свята людям зі сходу. А вертеп – це цікаве та радісне дійство, яке гуртує людей та робить їх щасливішими», – розповідає Тетяна Кучук, керівниця маріупольського осередку Української академії лідерства.

Після Сєвєродонецька команда вирушить до Слов'янська Краматорська, Авдіївки, Волновахи, села Нетайлове та Первомайське. Завершиться вертепування у Маріуполі.

Контактна особа: Надія Гранкіна, +380 (99) 719 57 50, заступниця керівниці маріупольського осередку Української академії лідерства.

Український вертеп – традиційне різдвяне дійство, у якому через костюмовані виступи розповідається історія народження Ісуса Христа. Українці в селах та містах століттями організовували вертепи, перевдягаючись у біблійних персонажів: царів, пастухів, янголів та навіть царя Ірода. На чолі із звіздарем молодь ходила околицею, розповідаючи всім про Різдво та несучи радість.

Захід відбудеться за підтримки проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».