Календарь событий

Круглый стол «Продвижение идей гендерного равенства»

Начало события: 
20 Окт 2017 - 12:00

5 октября 2017 года в 12:00 в Кризисном медиа-центре «Северский донец» (г. Северодонецк, пр-т Центральный, 54) состоится круглый стол «Продвижение идей гендерного равенства», который проводится ГО «Жінки Луганщини» в рамках проекта «Гендерна мапа м. Сєвєродонецька» при поддержке ПРОМИС и АМУ.
В программе круглого стола:
11:45 – 12:15 Регистрация участников и кофе-пауза
12:15 – 14-00 Проведение круглого стола.
К участию в круглом столе приглашаются активные жители
г. Северодонецка, представители СМИ и общественных организаций.

Презентація: «Механізми участі громадян в прийняті рішень на місцевому рівні: які громади мають обмежений доступ до представлення своїх інтересів?»

Начало события: 
19 Окт 2017 - 11:00

Презентація: «Механізми участі громадян в прийняті рішень на місцевому рівні: які громади мають обмежений доступ до представлення своїх інтересів?»
Презентація відбудеться 19 жовтня 2017 року об 11:00 в Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» (за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54).
Україна ратифікувала основні міжнародні нормативні документи щодо участі громадян в житті держави, регулювання питань місцевого самоврядування та надання захисту громадянських та політичних прав.

Презентація інформаційної кампанії «Я – ГРОМАДА!»

Начало события: 
17 Окт 2017 - 10:00

Шановні журналісти!
Програма розвитку ООН має честь запросити вас на презентацію інформаційної кампанії «Я – ГРОМАДА!» щодо проведення реформи децентралізації в Луганській та Донецькій областях. Захід відбудеться у вівторок, 17 жовтня о 10:00, у м. Сєвєродонецьк (пр. Центральний, 54, Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець»).
Ініціативу з підтримки реформи децентралізації реалізує Програма розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу та у партнерстві з Урядом України.

Вебінар «Жінки та захист прав людини»

Начало события: 
12 Окт 2017 - 19:00

Запрошуємо усіх, хто цікавиться тематикою захисту прав людини, прав жінок, ґендерною тематикою до участі у вебінарі на тему: «Жінки та захист прав людини», який відбудеться  12 жовтня о 19:00 (за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54, Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець» 
(Вебінар буде проведений в рамках проекту «Голос жінки має силу»)

Прес-конференція організаторів балету «Життя»

Начало события: 
7 Окт 2017 - 11:00

В суботу, 7 жовтня 2017 року, об 11:00, в Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» (за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54) відбудеться прес-конференція організаторів балету «Життя».
Балет «Життя» представить проект «Ремінісценції.UA» – це десять новел, у яких артисти розказують частину історії українського народу, що призвела до нинішньої ситуації.

Пресс-конференция, посвященная всеукраинскому конкурсу стартапов «ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018»

Начало события: 
29 Сен 2017 - 13:00

В пятницу, 29 сентября в 13:00, в Кризисном медиа-центре «Северский Донец» (г. Северодонецк, пр-т Центральный, 54) будет проходить пресс-конференция, посвященная всеукраинскому конкурсу стартапов «ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018».
На пресс-конференции глава правления ОО «Стартап прискорювач», основатель сервиса «...Я Спонсор!», Александр Тищенко, раскроет детали конкурса, его цели, призы, партнеров, а также ответит на вопросы аудитории.

Прес-конференція ГО "Вибір" за темою: діяльність за проектом «Інтеграція безоплатної правової допомоги в прифронтових територіальних громадах Попаснянського району» в контексті програми ПРООН «Відновлення та розбудова миру» у вересні

Начало события: 
29 Сен 2017 - 11:00

29.09.17 об 11:00 відбудеться прес-конференція ГО «Вибір» в Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» (пр-т Центральний, 54).
Тема: Діяльність за проектом «Інтеграція безоплатної правової допомоги в прифронтових територіальних громадах Попаснянського району» в контексті програми ПРООН «Відновлення та розбудова миру» у вересні .
Спікер: Тетяна Вергун. Керівник проекту: Ігор Орел.

Семінар-тренінг для громадських активістів «Порядок створення, реєстрації та організаційний розвиток громадської організації»

Начало события: 
28 Сен 2017 - 10:00

28 вересня 2017 року в приміщенні Кризового медіа-центру «Сіверський Донець» (м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54) о 10:00 відбудеться семінар-тренінг для громадських активістів «Порядок створення, реєстрації та організаційний розвиток громадської організації».
Під час заходу обговорюватимуться питання:
- зміст поняття «Громадська організація»;
- порядок створення, вимоги до найменування громадської організації;
- перелік та зміст документів, необхідних для реєстрації громадської організації;

Народний депутат України Мустафа Найєм відвідає Сєвєродонецьк та презентує громадську “Ініціативу реальних дій”

Начало события: 
23 Сен 2017 - 15:00

Шановні колеги!

23 вересня 2017 року народний депутат України Мустафа Найєм відвідає Сєвєродонецьк та презентує громадську “Ініціативу реальних дій”

Захід відбудеться о 15.00 в Громадському майданчику “ХочуБуду” (вул. Гагаріна, 78-б).

Під час зустрічі будуть обговорюватись основні задачі Ініціативи:
скасування депутатської недоторканності
прийняття закону про антикорупційний суд
“Антикорупційна карта ремонтів" - інструмент, який дозволить долучитись до протидії корупції будь-якому українцю.

Підсумкова прес-конференція ГО «Жінки Луганщини» з виконання проекту «Розробка Регіональної програми імплементації Національного плану дій на виконання Резолюції РБ ООН 1325»

Начало события: 
22 Сен 2017 - 15:00

У Сєвєродонецькому кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» 22 вересня 2017 о 15:00  відбудеться підсумкова прес-конференція ГО «Жінки Луганщини» з виконання проекту «Розробка Регіональної програми імплементації Національного плану дій на виконання Резолюції РБ ООН 1325».
      Проект виконувався ГО «Жінки Луганщини» за сприяння Луганської ОДА та підтримки Українського жіночого фонду,  
В Прес-конференції візьмуть учать:
- Ольга Лішик, заступник голови Луганської ОДА;
- Елеонора Поліщук – начальник Департаменту соціального захисту Луганської ОДА

Тренинг для журналистов и общественников: "Открытые реестры Украины"

Начало события: 
20 Сен 2017 - 12:00

В среду, 20 сентября в 12:00 в Кризисном медиа-центре «Северский Донец»  (по адресу пр-т Центральный, 54) состоится тренинг для журналистов и общественников на тему «Тайное станет явным. Открытые реестры Украины».

Презентація інформаційного ресурсу «Мапа пам'яті» щодо загиблих у ході збройного конфлікту.

Начало события: 
25 Сен 2017 - 14:00

25 вересня 2017 у приміщенні Кризового медіа-центру «Сіверський Донець »(м. Сєвродонецьк, пр-т Центральній, 54) о 14:00 відбудеться презентація ресурсу «Мапа Пам’яті» щодо загиблих у ході збройного конфлікту.

Створена УГСПЛ у 2017 р. інтерактивна «Мапа пам’яті» (http://memorialmap.org/) -  це сучасний ресурс, який зібрав та візуалізував інформацію про близько 10 тис. загиблих, в т.ч. і з боку ДНР/ЛНР. Результатом роботи мають стати механізми ідентифікації та меморизації жертв як перший крок до примирення та об’єктивного висвітлення подій.

Публічна лекція на тему: «Громадяни проти ям. Як змінити стан доріг?»

Начало события: 
19 Сен 2017 - 17:30

Публічна лекція на тему: «Громадяни проти ям. Як змінити стан доріг?»
У вівторок, 19 вересня, у Сєвєродонецьку відбудеться публічна лекція на тему: «Громадяни проти ям. Як змінити стан доріг?». Під час заходу також буде представлена концепція клубу “Ефективне місто”.
Спікери:
Валентин Краснопьоров - координатор руху “Сильні громади”;
Марія Бубнова - підприємець, активіст, ініціатор успішного вирішення проблеми неякісних доріг у м. Маріуполь;
Тетяна Бондаренко - координатор руху “Сильні громади” у м. Сєвєродонецьк.

Прес-конференція з нагоди початку реалізації проекту "Громада замовляє зміни"

Начало события: 
12 Сен 2017 - 14:00

Завтра, 12 вересня 2017 року, о 14:00 відбудеться прес-конференція з нагоди початку реалізації проекту "Громада замовляє зміни".
Мета проекту: Налагодження діалогу між мешканцями Сєвєродонецька та міською владою заради врахування думок та пропозицій громадян в програмах та бюджеті Сєвєродонецька шляхом проведення інформаційної кампанії, спрямованої на формування нової свідомості небайдужого мешканця міста та організації соціологічного дослідження з визначення думок та потреб городян.


Спікер: Агафонова Валентина Петрівна - керівник проекту.

Брифінг «Попередження квартирних крадіжок. Осіння соціальна всеукраїнська акція «Квартира під охорону - 2017»

Начало события: 
14 Сен 2017 - 12:00

14 вересня, о 12.00 годині, у Сєвєродонецькому Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» (пр. Центральний 54) відбудеться брифінг начальника Сєвєродонецького міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Луганській області капітана поліції – Чумака Сергія Миколайовича та начальника технічної служби Управління поліції охорони в Луганській області – старшого лейтенанта поліції Чаплигіна Владислава Сергійовича.

Тема брифінгу:
«Попередження квартирних крадіжок. Осіння соціальна всеукраїнська акція «Квартира під охорону - 2017».

Прес-конференція, присвячена результатам реалізації спеціального медіа проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України»

Начало события: 
12 Сен 2017 - 13:00

Спеціальний медіа-проект «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України»

Презентація на тему: «Відкриття спецкласу робочого ФК «Луганочка-Спартак»

Начало события: 
8 Сен 2017 - 09:30

Завтра, 8 вересня 2017 року, о 9:30 у Кризовому медіа-центрі "Сіверський Донець" (за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54) відбудеться презентація на тему: «Відкриття спецкласу робочого ФК «Луганочка-Спартак».
Вперше у Сєвєродонецьку відкрито спецклас жіночого футболу!
Спікери: Нікішин Микола Михайлович – президент футбольної асоціації жінок Луганської області; Сердечний Володимир Владиславович – тренер спецкласу з жіночого футболу ФК «Луганочка-Спартак».
Спікери розкриють такі питання:

Прес-конференція на тему „Перший Фестиваль думок в Україні пройде у Сєвєродонецьку“

Начало события: 
8 Сен 2017 - 12:00

Завтра, 8 вересня 2017 року, об 11:00 у Кризовому медіа-центрі „Сіверський Донець“ (пр. Центральний, 54) відбудеться прес-конференція організаторів та учасників „Фестивалю думок“ (російською — „Фестиваль мнений“), що відбудеться у Сєвєродонецьку 9 вересня.

Фестиваль мнений

Начало события: 
9 Сен 2017 - 11:00

А вот и программа нашего Фестиваля мнений, который пройдет 9 сентября на площади Победы, совместно с развлекательно-обучающим
фестивалем UNICEF Ukraine и Країна Мрій в рамках кампании Unicef «Ты среди
своих» и фестиваля кино и урбанистики 86: Післямова / Сєвєродонецьк.

Дискуссии на “Фестивале мнений”

Локация с телевизором №1
11:00-12:30 Панельная дискуссия "Как стимулировать проблемные территории”
13:00-14:30 "Демифология реформ"
15:00-16:30 Панельная дискуссия "Здоровье (не) роскошь"!

Рисуем настроение

Начало события: 
6 Сен 2017 - 16:30

"Рисуем настроение"
Дата: Среда, 06 сентября, 2017
Время: 16:30
Где: Центр психолого-социальной адаптации для переселенцев (г. Северодонецк, ул. Федоренка, 20-А).
Приглашает внутренне перемещенных лиц посетить нашу "ХУДОЖЕСТВЕННУЮ МАСТЕРСКУЮ" созданную специально для взрослых, чтобы вы могли научиться чему-то новому или вспомнить старые свои увлечения, найти друзей, просто отдохнуть в хорошей компании, наполнится положительными эмоциями.

Пионы - рисуем пальцами

Начало события: 
13 Сен 2017 - 16:30

ПИОНЫ - рисуем пальцами
Дата: Среда, 13 сентября, 2017
Время: 16:30
Где: Центр психолого-социальной адаптации для переселенцев (г. Северодонецк, ул. Федоренка, 20-А).
Приглашает внутренне перемещенных лиц посетить нашу "ХУДОЖЕСТВЕННУЮ МАСТЕРСКУЮ" созданную специально для взрослых, чтобы вы могли научиться чему-то новому или вспомнить старые свои увлечения, найти друзей, просто отдохнуть в хорошей компании, наполнится положительными эмоциями.

Культура речи. Искусство выступления. Практикум.

Начало события: 
14 Сен 2017 - 16:30

КУЛЬТУРА РЕЧИ. ИСКУССТВО ВЫСТУПЛЕНИЯ. ПРАКТИКУМ
        Владение языком и культурой речи  является не только хорошим   помощником   в личном общении, но и необходимой частью  профессиональной компетенции современного специалиста. Ведь наша речь – наиболее часто используемый и  необходимый способ выражения собственного «Я».

Публичные слушания с целью обсуждения отчета о выполнении региональной программы по противодействию ВИЧ/ СПИД за 2016 год

Начало события: 
5 Сен 2017 - 12:00

5 сентября 2017 года в 13:00 в Кризисном медиа- центре «Северский донец» будут проводиться публичные слушания с целью обсуждения отчета о выполнении региональной программы по противодействию ВИЧ/ СПИД за 2016 год.

Прес-конференція на тему: «Інформаційна кампанія щодо забезпечення рівного доступу дітей сходу України до середньої освіти»

Начало события: 
4 Сен 2017 - 16:00

4 вересня 2017 року о 16:00 у Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» (за адресою: м.Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54) відбудеться прес-конференція на тему: «Інформаційна кампанія щодо забезпечення рівного доступу дітей сходу України до середньої освіти».
Організатори: ГО «Фонд «Відкрита політика»».

Запрошуємо долучитися до фото-флешмобу «#Громада_це» у східних областях України!

Начало события: 
2 Сен 2017 - 11:00

Запрошуємо долучитися до фото-флешмобу «#Громада_це» у східних областях України!
У суботу, 2 вересня 2017 року, за ініціативи Ресурсного центру ГУРТ у п’яти містах східної України – Бердянську, Дніпрі, Краматорську, Сєвєродонецьку та Харкові – відбудеться фото-флешмоб #Громада_це.
Захід, що проходитиме у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», матиме на меті консолідацію громади та підкреслюватиме позитивний внесок внутрішньо переміщених осіб у її розвиток.

Презентація проекту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в прифронтових територіальних громадах Попаснянського району» в контексті програми ПРООН «Відновлення та розбудова миру»

Начало события: 
30 Авг 2017 - 11:00

Прес-конференція ГО «Вибір» 30 серпня 2017 року об 11:00 в Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» (за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54).
Тема: Презентація проекту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в прифронтових територіальних громадах Попаснянського району» в контексті програми ПРООН «Відновлення та розбудова миру».
Спікер: керівник проекту Ігор Орел.

КОМУ ПРОЗОРІСТЬ ВАЖЛИВІША?

Начало события: 
18 Авг 2017 - 10:00

Запрошуємо на прес-конференцію,
присвячену презентації проекту
Бюджети Лисичанська та Рубіжного: прозорість, підзвітність та громадська участь»,
яка відбудеться о п'ятицю,
18 серпня 2017 року о 10.00 в приміщенні
Кризовий медіа центр "Сіверський Донець", що
знаходиться за адресою: пр. Центральний, 54
у м. Сєвєродонецьк Луганської області, тел. :
+38 (050) 146-49-06 +38 (067) 900-21-01

Публічна дискусія «Динаміка децентралізації в Луганській області»

Начало события: 
15 Авг 2017 - 12:00

ДИСКУСІЯ «ДИНАМІКА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Публічна дискусія «Динаміка децентралізації в Луганській області» відбудеться 15 серпня 2017 року о 12.00 в Кризовому медіа центрі «Сіверський донець» (м. Сєверодонецьк Луганської області, просп. Центральний, 54).
Дискусія проводиться Аналітичним центром «Обсерваторія демократії».
Спікери: Валентина Кисельова – експерт Аналітичного центру «Обсерваторія демократії»;
    Вікторія Шевчук – директор Аналітичного центру «Обсерваторія демократії».
Основні питання для обговорення:

Кино-клуб: фильм «Инстинкт»

Начало события: 
23 Авг 2017 - 16:30

Кино-клуб: просмотр фильма: «Инстинкт» (Instinct, 1999) - фильм по роману Дэниела Куинна «Исмаил» (Ishmael)

КОГДА: 23 августа 2017 года в 16:30.

ГДЕ: Центр психосоциальной адаптации для переселенцев (г. Северодонецк, ул. Федоренко, 20-А).

Кино-клуб: фильм «Сердца в Антлантиде»

Начало события: 
9 Авг 2017 - 16:30

Кино-клуб: просмотр фильма "Сердца в Атлантиде" и обсуждение!

КОГДА: 9 августа 2017 года в 16:30.
ГДЕ: Центр психосоциальной адаптации для переселенцев (г. Северодонецк, ул. Федоренко, 20-А).
Приглашает посетить наш КИНО-КЛУБ
09.08.17 – просмотр фильма: «Сердца в Антлантиде» (Hearts in Atlantis, 2001) — американский художественный фильм, снятый по повести Стивена Кинга «Низкие люди в желтых плащах» (Low Men in Yellow Coats).
Тема для обсуждения: Дружба. Дружеские отношения как ресурс.

Мини-тренинг "Токсичные чувства: зависть"

Начало события: 
12 Авг 2017 - 13:00

Дата: Суббота, 12 Август, 2017
Время: 13:00
Где: Центр психолого-социальной адаптации для переселенцев
Приглашаем Вас на Мини-тренинг "Токсичные чувства: зависть"
Зависть - очень неприятное чувство, которое может существенно испортить жизнь и завистника, и того, кому завидуют. Зависть - сложное чувство, имеющее много составляющих в своей основе. Как оно возникает, из чего состоит и как можно трансформировать энергию зависти так, чтобы она приносила пользу.

"Художественная мастерская" для взрослых: "Графика - натюрморт"

Начало события: 
30 Авг 2017 - 16:30

"Художественная мастерская" для взрослых: "Графика - натюрморт"!

КОГДА: 30 августа 2017 года в 16:30.

ГДЕ: Центр психолого-социальной адаптации для переселенцев (г. Северодонецк, ул. Федоренко, 20-А).

Приглашает внутренне перемещенных лиц посетить нашу "ХУДОЖЕСТВЕННУЮ МАСТЕРСКУЮ" созданную специально для взрослых.

Даже если вы никогда не рисовали, а хочется попробовать себя в роли художника, приходите! Вы точно уйдете с картиной собственного творения!

Мастер-клас по мокрому валянию: валяем тапочки из шерсти!

Начало события: 
15 Авг 2017 - 16:30

Мастер-клас по мокрому валянию: валяем тапочки из шерсти!

ГДЕ: Центр психосоциальной адаптации для переселенцев (г. Северодонецк, ул. Федоренко, 20-А).

Двухдневный тренинг «Блогерство: сила социальных медиа как ресурса отстаивания интересов ВПО"

Начало события: 
8 Авг 2017 - 10:00

Время становится БЛОГЕРОМ!

Приглашаю принять участие в двухдневном тренинге «Блогерство: сила социальных медиа как ресурса отстаивания интересов ВПО" в рамках Программы по восстановлению мира и диалога среди внутренне перемещенных женщин «ГОЛОС ЖІНКИ МАЄ СИЛУ».

Дата проведения: 8.08.-09.08.2017 года.

Время проведения: с 10:00 до 16:00 

Место проведения: г.Северодонецк, бульвар Дружбы народов 32а, конференц зал Северодонецкого агентства развития громады.

Запрошуємо на презентацію діяльності громадської організації «Team 4 Ukraine» з Чехії

Начало события: 
8 Авг 2017 - 12:00

Круглий стіл відбудеться 8 серпня о 12:00 у приміщенні Луганської облдержадміністрації.

В рамках заходу планується презентація проектної діяльності громадської організації «Team 4 Ukraine» (Т4U) на території України та Чехії, зокрема, у сфері кібербезпеки, публікації на тему «Класифікація основних учасників процесу сецесії на тимчасово окупованих територіях України».

До участі у засіданні круглого столу запрошуються журналісти, представники органів місцевого самоврядування та громадськості.

Круглий стіл в рамках реалізації проекту «Підвищення зацікавленості громадських об'єднань Донецької та Луганської областей в процесах євроінтеграції»

Начало события: 
4 Авг 2017 - 10:00

Круглий стіл для представників органів влади, громадських об’єднань та місцевих засобів інформації Донецької та Луганської областей рамках реалізації проекту
«Підвищення зацікавленості громадських об'єднань Донецької та Луганської областей в процесах євроінтеграції»
Місце проведення: готель «МИР» (м. Сєвєродонецьк, вул. Лисичанська 1)
Організатори: БО «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ»
Програма презентації
10.00 - 10.30 Вітальна кава. Реєстрація учасників.
10.30 - 11.00 Привітальне слово:

Презентація звіту про результати роботи Головного територіального управління юстиції у Луганській області за перше півріччя 2017 року та реалізацію новітніх сервісів Міністерства юстиції України на Луганщині

Начало события: 
25 Июл 2017 - 14:00

25 липня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції в Луганській області – Філатова Тетяна відзвітує про результати роботи Головного територіального управління юстиції у Луганській області за перше півріччя 2017 року та реалізацію новітніх сервісів Міністерства юстиції України на Луганщині.

Час проведення 14:00

Місце проведення: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54, Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець».

Перша зустріч робочої групи з організації Дня пам'яті загиблих в Іловайському котлі

Начало события: 
17 Июл 2017 - 15:00

Сьогодні, 15 липня 2017 року, о 15:00 відбедеться перша зустріч робочої групи щодо організації Дня пам'яті загиблих в Іловайському котлі в 2014 році, який відбудеться 29 серпня 2017 року.

Показ фільму "Процес. Російська держава проти Олега Сенцова".

Начало события: 
13 Июл 2017 - 18:00

Завтра, 13 липня 2017 року, о 18:00 на платформі Кризового медіа-центру "Сіверський Донець" відбудеться показ фільму "Процес. Російська держава проти Олега Сенцова".
Олег Сенцов – український режисер, активіст Євромайдану і уродженець Криму. Після анексії півострова Росією він став активним супротивцем окупації. У травні 2014 року ФСБ заарештувало Сенцова, звинуватило його у плануванні терактів і вивезло до Москви. Після року ув’язнення

Прес-конференція: «Презентація Стратегічного плану розвитку Кризового медіа-центру «Сіверський Донець»

Начало события: 
12 Июл 2017 - 16:30

12 липня 2017 року о 16.30 в Кризовому медіа-центру «Сіверський Донець» відбудеться прес-конференція «Презентація Стратегічного плану розвитку Кризового медіа-центру «Сіверський Донець».

Круглий стіл “Голос жінки має силу! (Women voices)

Начало события: 
14 Июл 2017 - 10:00

14 июля в 10:00 в  конференц-зале Северодонецкого агентства развития громады (г. Северодонецк, бул.Дружбы народов, 32А 3-этаж) состоится  круглый стол “Голос жінки має силу! (Women voices)” с активными женщинами Луганской области, представителями власти, блогерами, журналистами.  

Тема - Женщины Луганской области (временно-перемещенных): их роль в системе государственного управления, в процессе становлении мира. Возможности самореализации. Системы коммуникаций. 

Презентація підсумків роботи Ресурсного центру сприяння розвитку місцевої демократії на сході України

Начало события: 
11 Июл 2017 - 14:00

11 липня 2017 р. в Сєвєродонецьку відбудеться прес-конференція «Підсумки роботи Ресурсного центру сприяння розвитку місцевої демократії Луганської області за останній рік».
Учасники прес-конференції ознайомляться з результатами діяльності Ресурсного центру по напрямкам:
- аналіз та висновки за підсумками річної роботи;
- стан регламентації форм механізмів участі громадян в регіоні;
- практичні можливості представлення інтересів громад та їх залучення до реформ в Луганської області;
- особливості процесу добровільного об’єднання територіальних громад;

Презентація проекту «Партисипативне картування громади м. Сєвєродонецька, як допомога для налагодження діалогу, та поштовх для розвитку міста»

Начало события: 
11 Июл 2017 - 15:00

11 липня в 15:00 в Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» відбудеться презентація проекту «Партисипативне картування громади м. Сєвєродонецька, як допомога для налагодження діалогу, та поштовх для розвитку міста», який проводить ГО Туристичний інформаційний центр «Сєвєродонецьк».

Презентація спільного німецько-українського проекту «Київський діалог

Начало события: 
10 Июл 2017 - 14:00

10 липня 2017 року у місті Сєвєродонецьк (кризовий медіа-центр «СІВЕРСЬКИЙ ДОНЕЦЬ», пр. Центральний, 54, початок о 14:00) відбудеться презентація спільного німецько-українського проекту «Київський діалог».

День апостолів Петра і Павла

Начало события: 
12 Июл 2017 - 09:15
День апостолів Петра і Павла (нар. Петрів день) — християнське свято на честь апостолів Петра та Павла. У народі знаменує закінчення купальських святкувань «маківки літа» і літніх весіль, прощання з весною та підготовку до сінокосу. Перший зажин озимого жита[1]. Православні християни святкують цей день 12 липня, католики — 29 червня. У Католицькій церкві свято має найвищий статус торжества.

Прес-конференція "Місто майбутнього"

Начало события: 
10 Июл 2017 - 16:00

У понеділок, 10 липня, о 16:00, в приміщенні Сєвєродонецького кризового медіа-центру "Сіверський Донець" (пр. Центральний 54), відбудеться прес-конференція на тему "Місто майбутнього", присвячена вирішенню питань забезпечення житлом внутрішньо переміщенних осіб та покращенню рівня розвитку районів Луганщини.
Спікери:
Сутковий Андрій - голова земельної комісії, депутат Мирнодолинської селищної ради;
Євген Назаров - засновник ГО "Регіон 13";
Наталія Верютіна - виконуюча обов'язки селищного голови Мирнодолинської селищної ради